Проведено міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів і студентів «Інформаційні технології в сучасному світі: дослідження молодих вчених»

У ХНЕУ ім. С. Кузнеця 9 – 10 лютого 2017 року факультетом економічної інформатики була проведена Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інформаційні технології в сучасному світі: дослідження молодих вчених».

Information technologies in the modern world: research of young scientists. 2017

Мета конференції: обговорення актуальних проблем і результатів теоретичних та практичних досліджень молодих учених, аспірантів та студентів в галузях проектування інформаційних систем, технологій захисту інформації, використання сучасних інформаційних технологій в управлінні системами, моделювання бізнес-процесів, застосування геоінформаційних технологій в дистанційній освіті та електронному навчанні, інформаційних технологій в видавничо-поліграфічній галузі, а також розроблення інструментальних засобів прикладної статистики.

Привітальне слово заступника голови оргкомітету, декана факультету економічної інформатики Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, кандидат економічних наук, доцент кафедри інформаційних систем Коц Григорія Павловича.

На пленарному засіданні виступили:

1. Каменюка Євгенія Юріївна – студентка 1 року навчання магістратури факультету економічної інформатики, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. Тема доповіді: «Формування готовності майбутніх фахівців з технологій електронних мультимедійних видань до інноваційної професійної діяльності».

2. Білодід Іван Вікторович – студент 1 року навчання магістратури факультету економічної інформатики, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця Тема доповіді: «Методика оцінки криптостійкості блоково-симетричних шифрів на основі їх міні-версій»

3. Зуєнко Марина Олександрівна – студентка 4 курсу факультету економічної інформатики, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. Тема доповіді: «Динамічний аналіз руху кадрового складу підприємства»

4. Вовк Дмитро Олександрович – студент 1 курсу факультету менеджменту i маркетингу, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. Тема доповіді: «Використання електронних конспектів в системі дистанційного навчання».

За результатами роботи конференції опубліковано збірник тез доповідей: